Welkom op de website van vv Armada

Deze site is gemaakt op basis van het gratis Joomla-systeem en vormgegevens door middel van een template.logoAlle informatie die u op deze site kunt vinden, is met de grootste zorg samengesteld. Mocht u echter een over het
hoofd gezien foutje tegenkomen of heeft u suggesties voor verbetering van de website, meldt u dit dan aub bij een van de beheerders van deze website via info@vvarmada.nl


Site info
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
woensdag 25 apr 2018
Programma komend weekend Afdrukken

Zondag 22-04-18 Competitie-wedstrijd

St Odilienberg 1 - Armada 1 

Aanvang: 14:30 uur

Aanwezig: 12:45 uur

Trainer: Ger van der Wijst
Leider: Vincent Savelkoul

Scheidsrechter: 
Grensrechter: Harie Bruisten

Tom van Hees 6 Sjoerd Biesmans  11  Levi van Loo 16   Bart Leinders  
2 Rick Hanssen   7 Brian Arntz 12 Thom Geelen    
3 Jarno Pernot 8 Jasper Vogten 13 Quin van Didden    
4 Timo de Wit 9 Ger Houben 14 Luc Kirkels    
5 Jesper Gruner 10   Stijn Geelen 15 Twan geelen    


Armada 2 - Born 3 

Aanvang:  12:00 uur

Aanwezig: 11:00 uur

Leiders: Silvio de Bruyn & Roger Hanssen
Grensrechter: Roel Schonbrodt

Scheidsrechter: 

Caspar Vossen            7 Davy Honnef 13  Bart Biesmans    
2 Jort Lemmens 8 Wesly Heijnen 14 Wouter Lemmens
3 Rob Kitzen 9 Ger Houben 15 Koen Savelkoul      
4 Roger Hansen 10 Bart Leinders    
5 Vincent Vossen 11  Stijn Geelen    
Tom van Hees 12  Mark Tholen    


Centrum Boys - Armada 3  uitgesteld

Aanvang:   10:00 uur

Aanwezig:  09:00 uur

Leiders: Patrick in het Panhuis
Grensrechter: Speler

Scheidsrechter:

Wouter Schreurs 7 Wouter Lemmens 13 Pim Nieuwenhuijsen
2 Bram Zandkuil 8 Mart Smeets 14 Stefan Korsten 
3 Tim Verboekend 9 Patrick in 't Panhuis 15  
4 Ramon Hanssen 10 Tom Smeets 16   
5 Gijs Zandkuil 11 Joey Hanssen 17  
6 Jort Lemmens 12 Dennis Vola    

 

Armada VR1 - ST Sittard/SVE 1 VR 1 

Aanvang:  10:00 uur
Aanwezig 09:00 uur

Leiders: Ollie Coumans
Grensrechter: Math Cremers

Scheidsrechter:

Tara Cremers 6 Jenny van Mulken 11  Anouk Vrencken 16  Myrthe Scheffers 
2 Nina Daniëlse 7 Maud Meekels 12 Valerie Savelkoul 17 Lizz Lutgens 
3 Gina Janssen 8 Sanne Lemmens    13 Anniek Dijcks 18 Mandy Klaassens
4 Laurie Savelkoul 9 Debbie Levels 14 Judith Hermans    
5 Michelle Vrencken 10  Vera Daniëlse 15 Mo Savelkoul    
               
 

Senioren programma

Dinsdag 24 april 2018
IVS 2 - Armada 3
Aanvang: 19:00u

Zondag 29 april 2018
Armada 1 - Sporting Sittard'13 1
Aanvang: 14:30u

Armada 2 - Conventus'03 3
Aanvang: 12:00

Armada 3 - VV Zwentibold 3
Aanvang: 10:00

Veritas VR1 - Armada VR1
Aanvang: 10:30u

Junioren programma

Bekijk hier de jeugdwedstrijden

Activiteiten 2017/2018

Vr 3-11-2017
Activiteit Armada 2 - 90's Party

Vr 8-12-2017
Activiteit Armada 1 - Kirmis op d'n Dreesj

Zo 7-1-2018
Nieuwjaarsreceptie

Vr 12-1-2018
Darttoernooi enkelspel

Vr 16-2-2018
Haringbijten

Vr 23-3-2018
Dartoernooi dubbelspel

Vr 30-3-2018
Activiteit Armada 3 - Casino Night

Vr 4-5-2018
Activiteit Armada Dames - Beach Party

TOP-sponsor Jeugd

Onze STER-sponsor

Hoofdsponsors

Contact

Adres
Sportpark 'Den Dreesj'
Steenweg 20
6127 AE Grevenbicht

Contact
T: 046 48 58 134
M: info@vvarmada.nl

Huidig aantal bezoekers

We hebben 9 gasten online