Welkom op de website van vv Armada

Deze site is gemaakt op basis van het gratis Joomla-systeem en vormgegevens door middel van een template.logoAlle informatie die u op deze site kunt vinden, is met de grootste zorg samengesteld. Mocht u echter een over het
hoofd gezien foutje tegenkomen of heeft u suggesties voor verbetering van de website, meldt u dit dan aub bij een van de beheerders van deze website via info@vvarmada.nl


Site info
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
donderdag 13 dec 2018
Programma komend weekend Afdrukken

Zondag 16-12-18 Competitie-wedstrijden

Armada 1 - Urmondia 1

Aanvang: 14:00 uur

Aanwezig: 12:30 uur

Trainer: Ger van der Wijst
Leider: 

Scheidsrechter: 
Grensrechter: Harie Bruisten

Brian Artnz 6 Sjoerd Biesmans  11  Davy Honnef    
2 Rick Hanssen 7 Quin Didden 12 Thom Geelen    
3 Twan Geelen 8 Gilles Wenmaekers 13 Timo de Wit    
4 Dirk Brunnenberg 9 Jasper Vogten 14  Tom van Hees    
5 Jesper Gruner 10  Sven van Nieuwenhoven 15  Levi van Loo    

 

Armada 2 - OVCS 3

Aanvang:  12:00uur

Aanwezig: 10:45 uur

Leiders: Silvio de Bruyn & Roger Hanssen
Grensrechter: Roel Schonbrodt

Scheidsrechter: 

Stijn Geelen           7 Mark Tholen 13  Rob Kitzen
2 Eloy Caelen 8 Koen Savelkoul 14 Frank Scheepers
3 Roger Hanssen 9 Ger Houben    
4 Vincent Vossen 10 Bart Biesmans    
5 Wesley Heijnen 11  Bart Leinders    
Ruben Nelissen 12  Caspar Vossen    


Armada 3 - Lindelheuvel-H'bloem 3

Aanvang:   10:00 uur

Aanwezig:  09:00 uur

Leiders: Patrick in het Panhuis & Dennis Vola
Grensrechter: Speler

Scheidsrechter:

Ramon Hanssen 7 Wouter Lemmens    
2 Pim Nieuwenhuizen 8 Gijs Zandkuil    
3 Stefan Korsten 9 Patrick in 't Panhuis    
4 Maarten Demandt 10 Bram Zandkuil    
5 Berry Houben 11 Tim Verboekend    
6 Michael Honnef        

 

De Leeuw VR 1 - Armada VR 1 

Aanvang:  09:45 uur
Aanwezig   07:30 uur

Leiders: Ollie Coumans
Grensrechter: Math Cremers

Scheidsrechter:

Tara Cremers 6 Jessie Coenen 11  Anouk Vrencken 16  Myrthe Scheffers 
2 Nina Daniëlse 7 Maud Meekels 12 Valerie Savelkoul 17 Lizz Lutgens 
3 Gina Janssen 8 Sanne Lemmens    13 Mandy Klaassens    
4 Laurie Savelkoul 9 Demi Schuren 14 Judith Hermans    
5 Michelle Vrencken 10  Vera Daniëlse 15 Mo Savelkoul    
               
 

Senioren programma

Competitie '18/'19

16-12-2018
Armada 1 - Urmondia 1
Aanvang: 14:00u

Armada 2 - OVCS 3
Aanvang: 12:00u

Armada 3 - Lindenheuvel-H´bloem 3
Aanvang: 10:00u

De Leeuw VR1 - Armada VR1
Aanvang: 09:45u

23-12-2018
Armada VR1 - Slekker Boys VR1
Aanvang: 10:00u

Junioren programma

Bekijk hier de jeugdwedstrijden

Activiteiten 2018/2019

Vr 26-10-2018
Activiteit Armada 1: Oud Armada Schuttersfeest

Vr 7-12-2018
Activiteit Armada 3: Sinterklaasparty

Zo 6-1-2019
Nieuwjaarsreceptie

Vr 11-1-2019
Darttoernooi enkel spel

Vr 8-3-2019
Haringbijten

Vr 22-3-2019
Darttoernooi dubbel spel

Vr 12-4-2019
Activiteit Armada dames

Vr 17-5-2019
Activiteit Armada 2

Za 15-6-2019
Seizoen afsluiting/vrijwilligersavond

Zo 16-6-2019
Peter Schoutrop Supporterstoernooi

TOP-sponsor Jeugd

Onze STER-sponsor

Hoofdsponsors

Contact

Adres
Sportpark 'Den Dreesj'
Steenweg 20
6127 AE Grevenbicht

Contact
T: 046 48 58 134
M: info@vvarmada.nl

Banknr: NL27RABO0117203602 

Huidig aantal bezoekers

We hebben 20 gasten online